Get Adobe Flash player

Firemní akce v Hotelu Skála

Hotel Skála nabízí kvalitní služby pro Vaše firemní akce v Českém ráji. Nabízíme dlouhodobou zkušenost s pořádáním firemních akcí, ať již jsou zaměřeny jakkoliv. Zaručujeme absolutně profesionální a osobní přístup. Konferenční zázemí s kompletním vybavením pro Vaše prezentace a školení je samozřejmostí. Strategická poloha Hotelu Skála je ideální pro kombinaci vzdělávání a volnočasových aktivit Vašich zaměstnanců. Ve vzájemné spolupráci s unikátním outdoorovým centremjejich profesionálními instruktory, které se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Skála, pro Vás a Vaše zaměstnance zajistíme program dle Vašich přání a požadavků. Velmi rádi pro Vás zpracujeme nabídku šitou právě pro Vás “NA MÍRU” – neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu ! Tým Hotelu Skála

Adresa:Malá Skála 69 468 22 Malá Skála okres Jablonec nad Nisou

Kontakty:

tel.: 776 778 377 e-mail: hotel@hotelskala.cz web: www.hotelskala.cz

Konference, semináře, školení:

divadelní školní tabulové
Salonek I 50 30 33
Salonek II 20 15 15
Zastřešená terasa 50 32 48

– NOVĚ k dispozici konferenční sál s kapacitou až 100 míst.– vše se základním konferenčním vybavením

Stravování, večírky, společenské akce:

stolové rautové
Restaurace 90 100
Salonek I 60 60
Salonek II 15 20
Venkovní zastřešená terasa 80 90

– skladba menu a coffeebreaků je koncipována vždy individuálně dle přání klienta. – grilování specialit na naší zastřešené terase (např. steakové variace, čerstvé ryby, selátka, celá šunková kýta apod.).

Ubytování:

Kapacita hotelu je 84 lůžek v apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a více-lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, vč. TV, mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Ostatní aktivity v objektu:

– stolní tenis (možnost zorganizování turnaje) – na objednávku zajistíme různé druhy profesionálních masáží vč. rašelinových a medových zábalů.

Další možnosti v blízkém okolí:

Unikátní outdoorové centrum na Malé Skále s půjčovnou lodí (kajaky, kanoe pro 2 a 3 osoby, rafty) a největším lanovým centrem v Libereckém kraji. V areálu se nachází hřiště na beachvolejbal, lukostřelba, antukový kurt na nohejbal. Dále pro Vás rádi zajistíme zapůjčení kvalitních  horských kol (možno i s průvodcem), jízdu na koni s doprovodem, tenisový či volejbalový turnaj, využití multifunkčního sportovního areálu s krytou moderní sportovní halou a fotbalové hřiště s umělým povrchem. Nedaleko Malé Skály organizujeme populární hru paintball s instruktorem a profesionální výstrojí a výzbrojí .

– překrásné turistické a cyklistické trasy – koupání na plovárně v řece Jizeře nebo na koupališti Frýdštejn

Fotogalerie:

Vzdělávací  a outdoorové aktivity u nás v hotelu Skála zajišťuje celá řada předních outdoorových firem z celé ČR. Print This Page

Novinky – News

Booking

Fotografie

Restaurace

Malá Skála

Malá SKála
Partly sunny
14°C
More forecast...
 

Kontakt

Hotel Skála
Malá Skála 69
468 22 Malá Skála
Mobil:

+420 776 778 377

E-mail:    hotel@hotelskala.cz

Najdete nás na Facebooku

Kudyznudy.cz - tipy na výlet